Organizační struktura LS

Kontakty na zaměstnance: Pevná linka: Mobil: E-mail:
Lesní správce Ing. Stanislav Liška 956 233 101 725 389 767 stanislav.liska@lesycr.cz
Zástupce lesního správce Ing. Milan Hrachovina 956 233 102 724 524 869 milan.hrachovina@lesycr.cz
Referent odbytu Petr Hrouda 956 233 108 724 524 884 petr.hrouda@lesycr.cz
Referent pro katastr a restituce Jana Kotásková 956 233 107 724 623 802 jana.kotaskova@lesycr.cz
Referent pro katastr a restituce Ing. Martin Šultys 956 233 109 724 623 831 martin.sultys@lesycr.cz
Účetní I Kamila Pichlerová 956 233 104 725 257 557 kamila.pichlerova@lesycr.cz
Účetní II Iveta Machovcová 956 233 105 725 257 723 iveta.machovcova@lesycr.cz
Technik Ing. Jana Lišková 956 233 103 725 627 482 jana.liskova@lesycr.cz
Adjunkt Josef Johan   725 627 830 josef.johan@lesycr.cz
Adjunkt Filip Šulko   724 523 876 filip.sulko@lesycr.cz
Technický pracovník LH Antonín Holeček   725 257 807 antonin.holecek@lesycr.cz
Technický pracovník LH Vladimír Michal   725 627 427 vladimir.michal@lesycr.cz

Reviry

Název revíru: Revírník: Mobil: E-mail:
R1 – Blatno Miroslav Stašek st. 724 524 879 miroslav.stasek@lesycr.cz
R2 – Nová Ves Josef Šedivý 725 257 745 josef.sedivy@lesycr.cz
R3 – Místo Miroslav Stašek ml. 725 257 015 miroslav.stasek1@lesycr.cz
R4 – Jelení Hora Vladimír Solar 724 524 871 vladimir.solar@lesycr.cz
R5 – Špičák Vladimír Tuček 724 524 880 vladimir.tucek@lesycr.cz
R7 – Hradiště Radek Bach 724 524 883 radek.bach@lesycr.cz
R8 – Perštejn Ing. Jiří Trejtnar 725 257 907 jiri.trejtnar@lesycr.cz
R9 – Peklo Bc. Michal Klimša 725 673 146 michal.klimsa@lesycr.cz
R10 – Klínovec Ing. Marcela Hervy 725 673 243 marcela.hervy@lesycr.cz
R11 – Načetín Ing. Matej Hanschild 725 673 118 matej.hanschild@lesycr.cz
R12 – Kalek Bc. Josef Kubeš 724523268 josef.kubes@lesycr.cz
R13 – Brandov Ing. Karel Vokál 724 524 898 karel.vokal@lesycr.cz
R14 – Rudolice      
R16 – Vejprty Petr Pixa 725 673 117 petr.pixa@lesycr.cz
R17 – Kovářská Petr Mourek 725257571 petr.mourek@lesycr.cz